KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14954371
nr 1495 4371
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Kolteckning, Sjölandskap. Signerad, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:17:58
10/10 20:00:23
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg